Jak se zbavit úzkostí bez léků

Konzultace / mentoring

Konzultace / mentoring

"Naučím vás, jak zklidnit myšlenky, porozumět svým pocitům a ukážu vám, jak najít cestu ke spokojenému životu."
terapie

Můžu vám pomoct, když:

obrazky na web 3

Eli Pospíšilová

“Kdo to nezažil, nepochopí.” Vím, jak se cítíte, protože jsem tím sama prošla.

Svoje znalosti a osobní zkušenosti jsem v roce 2023 prohloubila terapeutickým výcvikem ACT a ráda teď pomůžu i vám s tím, čím jsem si sama prošla.

Ceník konzultací:

⚠️Spolupráce se mnou nenahrazuje plnohodnotnou psychiatrickou, ani psychologickou pomoc. Konzultace probíhají formou mentoringu, tzn. že vám na základě vlastních zkušeností, dovedností a vzdělání poskytnu užitečné nástroje a techniky, jak posílit svojí psychickou pružnost.

Reference mých klientů:

pavel m reference

Pavel M.

“Neubráním se srovnání s klasických pohovorem u psychologa. Zatím co psycholog si mě vyslechne a dá mi pár rad naučených ze školy, při tvém mentoringu jsem měl pocit, že mluvím s někým, kdo má vlastní zkušenost a to ve mě vyvolávalo mnohem větší důvěru. Rady jak zvládat nástupy a průběh úzkosti, ale i uvědomění si co je vyvolává a jak to mohu změnit, byly přirozené. Obzvláště tvoje moto “z rajské do rána nebude guláš, dokud nezačneš připravovat guláš” mi obrovsky pomohlo. Tvoje klidné hodnocení mé životní situace, mi postupně otevíralo oči, a i když vím, že velkou část práce mám ještě před sebou, necítím se už tak vyděšený a na všechno sám. Jsem opravdu rád, že jsem tě poznal a že mi dáváš neustále najevo, že jsi tu pro mě. Přeji všem co se trápí, aby udělali to rozhodnutí, a nechali si od tebe pomoci.”

 

dana p

Dana P.

“Tvé kurzy a mentoring mi moc pomohly. Líbí se mi tvá videa, jak dokážeš lidsky člověka navést, kterým směrem jít, ano někdy to trvá, je to cesta trnitá, ale stojí za to po ní jít. Určitě se chci k videím vracet, protože pokaždé tam člověk objeví něco nového. Určitě naše spolupráce nekončí, budu se vždy ráda inspirovat a vzdělávat. Ještě jednou děkuji.” za vše.

ref na me email
reference na me
ref Petr konzultace
zuzana p

Zuzana P.

Ela je holka s otevřeným srdcem, nápomocna s radou – ať už osobně, po písmenkách, či telefonicky, ale taky žena, co už má svoje hranice a učí to i druhé. Je fakt, že jsme si blízké, ale taky je fakt, že by mne nikdy nenapadlo, že mi bude učitelem a rádcem, ale je to tak. Druhým pomáhá, ale taky tím pomáhá sobě. Děkuji Elí. Zuzana

 

ikona-zelva-150x150

Bronislava G.

[…] Ukázala jsi mi, jak poznat své tělo, jak poslouchat své já a mít se ráda. Ještě to samozřejmě neumím dokonale ale otevřela mi cestu jak na to. […] Byla to moc milá spolupráce a tím že do toho dáváš i své srdce a dokážeš se vcítit, tak to mělo smysl. […] Moc děkuji za podporu, kdykoliv jsem potřebovala, bylas tady. Tvoje laskavost, vcítění a smysl pro humor tvoje zkušenosti to bylo to pravé, co jsi mi dala.